Ашваганда, особливо останнім часом, все частіше вживається не тільки фізично активними людьми, але і в ситуаціях, коли доводиться боротися зі стресом і т. д. Насправді ашваганда – це індійський женьшень, або женьшень, який можна віднести до категорії адаптогенів. Це речовина, яка природним чином підвищує загальну працездатність, імунітет і витривалість організму людини. Все це призвело до того, що він також доступний у формі дієтичних добавок, які найчастіше зустрічаються у формі капсул або таблеток.

Як ашваганда впливає на організм людини?

Хоча сама ашваганда відома з давніх часів, лише нещодавно можна говорити про її зростаючу популярність у всьому світі. Він був предметом численних досліджень, які підтвердили його позитивний вплив, зокрема: до відчуття стресу. Крім того, ашваганда має омолоджуючі та нейропротекторні властивості, і саме її широке використання призвело до зростання її популярності.

Регулярне вживання ашвагандхи дозволяє значно поліпшити загальну роботу організму. Це все тому, що він має протидіабетичні, протипухлинні, протизапальні, знеболюючі властивості тощо. Крім того, ашваганда також покращує загальну ефективність імунної та кардіореспіраторної систем.

Застосування ашваганди позитивно впливає на весь організм людини, тому варто розглядати її як харчову добавку при будь-яких відхиленнях у тій чи іншій ситуації. Однак варто вибирати продукти з перевіреного джерела, щоб уникнути, в крайньому випадку, навіть отруєння в результаті вживання не того продукту.

Застосування ашваганди в спорті – що про це варто знати?

У випадку фізично активних людей ашваганда також має широкий спектр застосування. Перш за все, можна сказати, що це посилює загальний ефект від тренувань. Помічено, що він позитивно впливає як на нарощування м’язової маси, так і на спалювання жирової тканини.

Цікаво, що ашваганда також підвищує рівень тестостерону, який допомагає нарощувати м’язову масу. Цікаво, що індійський женьшень також має властивості, які сприяють регенерації після тренування. Усе це змушує розглядати ашвагандху. як харчова добавка, особливо у випадку фізичної активності.

Передбачається, що позитивний вплив ашвагандхи на результати, досягнуті організмом людини, зумовлений, серед іншого, завдяки тому, що він знижує рівень кортизолу, який називають гормоном стресу і має великий вплив на метаболізм людини. Це також може блокувати правильний розвиток м’язової маси.

Шукаючи відповідне підкріплення для покращення загального функціонування вашого організму, варто розглядати не лише ашвагандху, але й інші поживні речовини та дієтичні добавки, адаптуючи їх до конкретної ситуації.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *