Все більше і більше людей цікавляться різними формами передтренувальних добавок. Усе через його роботу. Цей тип добавок, в першу чергу, призначений для максимізації ефективності тренувань, дозволяючи виконувати більш інтенсивні серії вправ, а також забезпечувати організм найбільш важливими поживними речовинами.

Варто зауважити, однак, що існує відносно багато добавок перед тренуванням, і вони також мають різні застосування та ефекти. Це означає, що перш ніж зупинитися на тому чи іншому препараті, варто дізнатися про нього більше. Однією з набираючих популярності передтренувальних добавок є цитрулін, тому варто детальніше придивитися до його використання.

Що таке цитрулін і як він працює?

Цитрулін (citrulline) є однією з ендогенних амінокислот і є одним з елементів т.зв. цикл сечовини. Цитрулін, а точніше цитрулін малат, підтримує роботу м’язів під час різних фізичних навантажень. Однак цитрулін у вигляді БАД найчастіше згадується під час силових тренувань. Крім того, цитрулін описується як добавка перед тренуванням, яка дозволяє отримати т.зв ефект «накачування» м’язів.

Це передбачає збільшення об’єму м’язів, тим самим збільшуючи їх силу та витривалість для виконання навіть найінтенсивніших тренувань. Крім того, цитрулін також підтримує регенерацію після фізичних вправ. Вважається також, що додавання цієї амінокислоти дозволяє знизити рівень молочної кислоти та аміаку в крові, і таким чином зменшує біль у м’язах під час і після тренування.

Тому не дивно, що цитрулін малат стає все більш популярним як добавка. В даний час він доступний у різних смаках і формах. Завдяки цьому кожна людина може регулювати споживання цитруліну відповідно до своїх уподобань.

Як приймати цитрулін?

Цитрулін малат найчастіше використовується як добавка перед тренуванням в кількості 5 г. Однак у випадку більш просунутих людей (наприклад, бодібілдерів або інших людей, які професійно займаються спортом), дозування цитруліну становить 10 г перед тренуванням. Це лише показує, скільки добавок поживних речовин і добавок слід узгоджувати індивідуально, враховуючи дієту, тренування, масу тіла тощо. Крім того, найкраще, якщо початок добавок було узгоджено з дієтологом або лікарем.

Цитрулін часто використовується разом з аргініном, тому що ці дві добавки можуть працювати синергетично, тобто підсилюючи вплив один одного, включно з бажаним ефектом м’язової накачки.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *