Калій є одним з мінералів, який відіграє дуже важливу роль у функціонуванні людського організму. Це найбільш поширений внутрішньоклітинний іон і важливий для генерації трансмембранного потенціалу. Це призводить до того, що калій впливає як на м’язові, так і на нервові клітини. Варто подбати про його належний рівень в організмі, тому що в результаті зміни харчових звичок ми як суспільство споживаємо все більше і більше оброблених продуктів, в яких, безперечно, занадто мало калію, щоб забезпечити належну кількість цього мінералу в організмі. тіло кожен день.

В першу чергу в раціоні повинен бути калій

Звичайно, основний спосіб отримати будь-які поживні речовини – це їжа. Калій міститься в кількох популярних продуктах харчування, які можна знайти в кожному магазині, і які варто їсти частіше, щоб уникнути дефіциту калію в організмі. Де можна знайти калій?

  • помідори,
  • молоко,
  • м’ясо,
  • риба,
  • Банани.

Однак досить великий відсоток людей все ще має проблеми з відповідним дозуванням калію в своєму раціоні. Це призвело до того, що все більше людей обирають дієтичні добавки, багаті цим мінералом, яких зараз на ринку стає все більше. Крім того, їх склад часто доповнюється іншими цінними поживними речовинами, які можуть підтримувати засвоєння самого калію (наприклад, вітамін B6).

Прийом калію з магнієм

Магній, який називають елементом життя, не менш важливий для нормального функціонування людського організму. Цікаво, що дуже часто дефіцит калію/магнію також означає дефіцит останнього мінералу. Тому варто отримувати відповідну дозу як калію, так і магнію.

У зв’язку з тим, що правильно збалансованого харчування часто недостатньо, варто вживати харчові добавки, багаті калієм і магнієм. Однак, як відомо, один продукт не буває однаковим. Тому варто звернути увагу на інформацію про склад біологічно активних добавок, а у випадку калію та магнію, особливо на наявність їх іонів.

Дуже часто в складі буде інформація не про іони даного мінералу, а про те, що даний елемент присутній в кількості «х» в одній таблетці. Це стосується кількості всієї сполуки, а не безпосередньо самих іонів. Однак їх недолік може призвести до багатьох різних захворювань серцево-судинної системи.

Підтримка калію на належному рівні в організмі має бути дуже важливою, і його стан слід регулярно контролювати. Він позитивно впливає на всю кровоносну систему, знижує ризик розвитку атеросклерозу і т. д. Однак у всьому цьому варто знати міру, адже надлишок калію в організмі теж не рекомендується.

Різні види поживних речовин і добавок дуже допомагають підтримувати належну кількість як калію, так і магнію, а також усіх інших поживних речовин. Однак купувати їх варто тільки в перевірених джерелах, адже завдяки цьому ми дбаємо про власну безпеку.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *