Спалювачі жиру є дуже популярними добавками у світі фітнесу. Фігура мрії та бажання скинути кілька зайвих кілограмів супроводжує багатьох людей, особливо новачків, які роблять перші кроки в тренажерному залі. Однак схуднення – процес тривалий і виснажливий, тому багато людей шукають способи його прискорити. Початок фізичної активності дуже важливий, але ви також повинні переконатися, що ваш раціон правильно збалансований.

Крім того, шкідливі харчові звички, такі як перекуси між прийомами їжі, не полегшують весь процес. Але що найбільше спонукає вас наполегливо дотримуватися свого рішення? Візуалізація ефектів якомога швидше, і тут допомагають спалювачі жиру, завдяки яким тіло може спалювати більше жирової тканини під час тренувань, ніж у звичайних умовах. Однак багато хто задається питанням про безпеку цього виду препаратів. Тому варто уважніше розглянути, з чого складаються ці добавки.

Які популярні інгредієнти спалювачів жиру?

Варто відзначити, що різних видів спалювачів жиру досить багато, і всі вони відрізняються один від одного своїм складом. Однак ви можете вказати деякі з їхніх найпопулярніших інгредієнтів, щоб отримати краще уявлення про те, що організм насправді приймає, коли доповнює цей тип препаратів. Отже, які популярні інгредієнти спалювачів жиру?

  • Кофеїн – це омріяний інгредієнт жиросжигателей, які вживаються у вигляді добавок перед тренуванням. Він стимулює організм і загальний обмін речовин, що важливо у зв’язку зі схудненням. Крім того, він має термогенні властивості, що підвищує температуру тіла, що змушує тіло виробляти більше поту та спалювати більше калорій.
  • Капсаїцин – отримують з перцю чилі. Капсаїцин відповідає за гострий смак цього сорту перцю. Він відповідає за термогенез, але також має захисні властивості для організму (наприклад, проти окисного стресу та запалення). Це робить його важливим і цінним інгредієнтом спалювачів жиру.
  • L-карнітин – його позитивний вплив на спалювання жирової тканини організму можливий завдяки стимуляції ліпідного та глюкозного обміну. Завдяки цьому відбувається окислення жирів і скорочення їх запасів в організмі. Крім того, він також позитивно впливає на регенерацію після тренувань.

Крім того, дуже часто такі препарати містять екстракти і екстракти рослин, наприклад, екстракт малабарського тамаринда, родіоли рожевої, імбиру та ін.

Які ефекти гарантують спалювачі жиру?

Тепер варто чітко зазначити, що спалювачі жиру не гарантують спалювання жирової тканини і не викликають цей процес. Завдяки своїм інгредієнтам цей тип добавок дозволяє більш ефективно спалювати жир, наприклад, під час тренувань у тренажерному залі. Є дві основні дії спалювачів жиру, які роблять це можливим:

  • Стимуляція – завдяки стимуляції тіло може виконувати вправи більш ефективно, навіть у разі попередньої втоми. Більш інтенсивне тренування означає більше спалених калорій, а отже, більше спаленої жирової тканини.
  • Термогенез – вже згадане незначне підвищення температури тіла. Це змушує організм використовувати більше енергії, що змушує його спалювати більше калорій, ніж було б у іншому випадку. Це також викликає більше потовиділення, але фізична активність все одно потрібна.

Однак варто пам’ятати, що прискорене спалювання жиру також означає втрату багатьох цінних вітамінів і мінералів. Це означає, що також варто особливо подбати про належну гідратацію під час і після тренування.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *