AAKG є однією з добавок, які призначені для вживання перед тренуванням, але чому варто використовувати цю добавку в такий час доби? Що робить це таким важливим? Варто придивитися до цього уважніше, тим більше, що добавки типу AAKG останнім часом стають все більш популярними і їх назва все частіше зустрічається в багатьох місцях, не тільки в спортзалі.

Тому основним завданням добавок AAKG є, перш за все, збільшення виробництва оксиду азоту в організмі, який відповідає, серед іншого, за: для розслаблення гладкої мускулатури, розташованої на стінках кровоносних судин. Завдяки цьому м’язи краще кровоснабжаются, що дозволяє збільшити їх обсяг і працездатність організму під час виконання вправ. Не дивно, що добавки AAKG рекомендовані до вживання перед тренуваннями і постійно набирають популярність. Але в чому причина всього цього?

Ефект добавок AAKG

Варто уважніше придивитися до того, що приховує загадкове звучання «AAKG». Це абревіатура назви сполуки, яка є основним інгредієнтом добавки, а саме – l-аргінін альфа-кетоглутарат. Саме завдяки цій сполукі добавки AAKG здатні підвищувати кількість оксиду азоту в організмі, оскільки його попередником є ​​аргінін. Це призводить до розширення кровоносних судин і решти вищезазначених переваг з точки зору тренувань.

Було помічено, що найкращого ефекту від використання AAKG можна досягти, приймаючи цю добавку приблизно за 20-30 хвилин до початку тренування. Це пов’язано з тим, що організм повинен мати відповідну кількість часу для засвоєння згаданої сполуки. Однак вазодилатація також викликає багато інших важливих ефектів. Перш за все, необхідно створити т. зв ефект м’язового насоса, але також варто підкреслити той факт, що всі види поживних речовин, які поглинаються, наприклад, під час традиційної їжі, будуть транспортуватися до м’язів швидше, що є не без значення в контексті тренувальних зусиль.

Погано харчуються м’язи можуть бути сприйнятливі до контузій і травм, що не тільки негативно позначиться на ефективності тренувань, але навіть може зробити їх неможливими. З цієї причини все більше і більше людей цікавляться добавками AAKG і починають їх приймати.

Чи гарантує AAKG інші види діяльності?

Хоча основною дією AAKG є збільшення кількості оксиду азоту в організмі, і тому ця добавка набуває популярності, це не єдина її дія. Варто також відзначити, що ААКГ сприяє прискоренню процесу очищення організму від токсинів, тому відчуття втоми під час тренування може з’явитися набагато пізніше, а в деяких випадках і зовсім не з’явитися.

Завдяки своїй дії AAKG також покращує регенерацію після тренувань і захищає м’язові тканини від їх руйнування. Все це означає, що AAKG можна опосередковано також використовувати як ефективну добавку для розвитку м’язової маси. Однак варто пам’ятати, що це не основна його дія, і якщо ми хочемо ефективно наростити м’язову масу, варто вибирати БАДи, призначені в основному для цієї тренувальної мети.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *