Протеїнові добавки дуже популярні та широко визнані як безпечний спосіб збільшити м’язову масу або вагу тіла в цілому. Вони настільки популярні, що також цікаві людям, які не збираються починати будь-яку діяльність, а просто бачать в протеїнових добавках свій шанс набрати масу тіла. Особливо це стосується людей, які постійно живуть на бігу і пояснюють брак часу, коли не починають, наприклад, силові тренування.

Насправді ми живемо все швидше і швидше, але чи допоможуть білкові добавки без тренувань набрати вагу людині, яка має проблеми з набором ваги? Це не так просто, тому що в деяких випадках це дійсно може бути ефективним способом набрати кілька зайвих кілограмів, яких бажають люди, які виглядають нездорово. Але чи буде це хорошим рішенням? Варто придивитися до цієї складної справи ближче, щоб розвіяти всі сумніви.

Чи допоможуть білкові добавки наростити масу тіла без тренувань?

На самому початку варто нагадати, що досягнення вашої мети тренувань вимагає, перш за все, відповідних харчових звичок і, отже, правильно збалансованого харчування. Це основа і фундамент для всього. Далі йдуть тільки тренування, а вже потім прикорм. Тому, незалежно від того, чи хочете ви набрати вагу або схуднути – цей порядок гарантує найшвидший і найкращий результат. Завдяки цьому ми просто залишимося задоволені. Але чи це єдиний шлях?

Під час набору ваги найголовніше – щодня створювати надлишок калорій. Це означає, що вам потрібно споживати більше калорій, ніж рекомендовано для вашої поточної маси тіла та зросту. У деяких випадках створити такий надлишок калорій може бути важко, і все можна полегшити, використовуючи відповідну добавку для нарощування маси, яка також включає білкові добавки, які, крім білків, також містять вуглеводи.

Незалежно від того, чи займаєтеся ви якоюсь формою тренувань, найважливішим у нарощуванні м’язової маси є формування надлишку калорій. Однак протеїнові добавки дозволяють легко це зробити. Однак варто пам’ятати, що раціон повинен бути збалансованим і сама добавка не може бути основним джерелом білка в раціоні.

Ви можете приймати білкові добавки без тренувань, але…

Звичайно, ніщо не заважає вам приймати протеїнові добавки або інші види добавок для набору маси без тренувань, якщо ви хочете наростити загальну масу тіла. Це простий спосіб створити надлишок калорій, і ви точно досягнете своєї мети, принаймні до мінімуму. Однак якщо заходить занадто далеко – то можна впасти з крайності в крайність. Відсутність фізичної активності не тільки може бути небезпечним для здоров’я організму, але й просто призвести до зайвої ваги.

Однак, щоб скинути непотрібні кілограми, без наполегливих і сумлінних тренувань просто не обійтися. Білкова добавка, що містить протеїни, не є чарівним відваром, який нарощує м’язову масу з нічого. Для цього необхідна відповідна підготовка, але прийом білкових добавок без тренувань може призвести лише до набору жирової маси тіла.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *