Багато людей мають проблеми з набором ваги, і іноді створити надлишок калорій просто дуже важко. Однак це необхідно, якщо ви хочете «здорово набрати вагу». З цієї причини всі види добавок для нарощування маси стають все більш популярними, оскільки вони допомагають легко створити надлишок калорій, і їх достатньо вживати один або два рази на день у вигляді напою, приготованого на воді або молоко.

Але чи завжди це необхідно при нарощуванні ваги? Як і в багатьох випадках, тут може бути тільки одна відповідь – залежить. Перш за все, варто відзначити, що масонавчаючі добавки, всупереч зовнішньому вигляду, являють собою досить широкий набір різноманітних видів препаратів, що мають різний склад і діють за дещо різними принципами. Однак те, яка добавка буде найбільш ефективною, залежить від конкретної ситуації – мети тренування, початкової ситуації, рівня фізичної активності, поточного стану здоров’я і багато-багато іншого. Тому варто придивитися до всього цього уважніше.

Чим обумовлена ​​необхідність вживання добавки для нарощування маси?

Перше, принципове питання при початку використання будь-якої добавки – це, перш за все, аргументація. Дієтичні добавки та харчові добавки не є звичайною їжею, і їх слід приймати з певної причини. Але найкраще, якщо ця причина матиме відповідну аргументацію, а яка буде найкращою? В першу чергу, думка фахівця, лікаря або дієтолога, які також підкажуть найкраще рішення, тому що вони ретельно вивчать всю ситуацію і зможуть прямо порадити найкращий гейнер – якщо, звичайно, це необхідно .

Це також стосується добавок для нарощування маси. Але з чого залишається вибирати? Залежно від початкової ситуації ви можете вибрати, наприклад, масовий гейнер, який, безсумнівно, є одним із найпопулярніших препаратів у випадку добавок для нарощування маси та дозволяє ефективно та швидко створити цінний надлишок калорій. Крім того, він також забезпечує енергетичну підтримку у вигляді добавок перед тренуванням. Все через його складу, в основі якого вуглеводи і білок.

Які ще цікаві мас-гейнери варто розглянути?

Нарощування маси тіла також часто ототожнюють із нарощуванням м’язової маси тіла. Адже під час тренувань хочеться просто добре виглядати, тому жирова тканина спалюється, а не нарощується. Варто зазначити, що добавки для нарощування м’язової маси також дозволяють нарощувати та збільшувати масу тіла, але вони можуть не робити це так ефективно, як добавки для збільшення маси. Але що в даному випадку буде особливо примітним?

Найпопулярнішими добавками для м’язової маси, безсумнівно, є: креатин, BCAA або просто білкові добавки, різні типи та смаки яких дозволяють вам вільно вибирати залежно від ваших уподобань. Усі ці добавки також допоможуть вам ефективно наростити масу тіла, але вони зосереджені в основному на м’язах, а це означає, що без відповідних тренувань і часу ефект не буде помітний.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *